Akce

 
 

 
 

Akce 2022

 

VÝLET DO KADLÍNA - ZAHRADNÍ PÁRTY

Dne 10. května 2022 jsme se společně s deseti našimi klienty vydali na výlet autem s cílem navštívit v obci jednu z klientek, jejíž pozvání jsme přijali na zahradu jejího domu v obci Kadlín a uskutečnili zde malou dopolední párty se skoro letním počasím, a to v nádherné rozkvetlé zahradě.

__________

 
 

SKUPINA BONUS - SVÁTEK MATEK

Dne 6. května 2022 se v hale domova seniorů uskutečnila oslava s občerstvením ke dni všech maminek s hudbou skupiny Bonus pana Pavla Pilaře.

__________
 

ZAHRADNÍ SLAVNOST - OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ

Dne 29. dubna 2022 se v zahradě domova seniorů uskutečnila zahradní slavnost s reprodukovanou hudbou pro klienty, spojená s tradicí pálení čarodějnic. Počasí k nám bylo přívětivé, a tak se v zahradě sešlo 40 klientů a zaměstnanců, aby společně strávili příjemné jarní odpoledne s opékáním špekáčků.

__________
 

RUČNÍ PRÁCE - JARNÍ TÉMATIKA


V rámci celoročních skupinových aktivit se naši klienti rádi setkávají také ve společenské místnosti, kde si mohou vyzkoušet různé techniky výtvarné charakteru či si vyrobit něco zajímavého, a to společně s aktivizačními pracovníky či v rámci spolupráce se ZUŠ Mšeno pod vedením Mgr. Čeňka Hlavatého.

__________
 

VELIKONOČNÍ NÁVŠTĚVA

Ani v letošním roce nevynechali s velikonoční pomlázkou návštěvu našeho domova seniorů studenti střední školy z Horek nad Jizerou, aby nám tak popřáli příjemný začátek blížícího se jarního období. Díky hygienickým opatřením jsme jejich pozdravy a dárky převzali dne 11. dubna 2022 ve venkovních prostorách DS. Studentům za milou návštěvu moc děkujeme.

__________

 

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ- MDŽ
MILOSLAV HARTMAN

Dne 7. března 2022 se v hale domova seniorů uskutečnilo posezení s hudbou u příležitosti oslav Mezinárodního dne žen, které hudebně i pěvecky doprovodil pan Miloslav Hartman. Akce se nesla v přátelském duchu a klientky i návštěvnice z okolí byly obdarovány kytičkou.

__________


 

ZAHÁJENÍ VÝLETNÍ SEZÓNY


Dne 23. února 2022 se díky více než příznivému počasí podařilo s klienty našeho domova uskutečnit výlet autem. Cílem vyhlídkové jízdy Kokořínskem byla krátká pěší túra kolem Harrasova.